Буряк насіння, сорт Центаур полі.

Центаур полі є білим сортом кормового буряку польської селекції. Даний буряк є багаторостковим, коренеплід формується овальної форми, білого кольору. Вага одержуваного коренеплоду 1,5 – 3 кг. Центаур полі має схожий склад з цукровим буряком, що підвищує її цінність як корму для тварин.

Сорт характеризується високою врожайністю і досить швидким розвитком коренеплоду. Також варто відзначити про хороші обсяги одержуваної зеленої маси від бадилля, яке збільшує кормову цінність буряку Центаур полі. Сорт добре реагує на добрива і полив, хоча в грунтах середньої вологості врожайність його і без того велика. Врожайність представленого кормового буряку може досягати 1100 ц/га.

Плоди цього сорту відмінно зберігаються, при правильних умовах вони можуть долежати до наступного врожаю буряків. Рекомендована температура зберігання 0 – 4 °С.

Рекомендовані норми посіву білого буряка даного сорту 15 – 20 кг/га.

Купити насіння білого буряка сорту Центаур полі для створення надійної кормової бази, ви зможете на нашому сайті. Продаж насіння білого буряка здійснюється як оптом, так і в роздріб.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99