Гірчиця жовта медоносна

Продаж насіння гірчиці жовтої медоносної оптом і уроздріб. Гірчиця жовта медоносна насіння власного виробництва. На сайті, ви зможете купити насіння гірчиці жовтої медоносної в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорт насіння гірчиці жовтої Таврія:
Таврія

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Гірчиця жовта носить звання однієї з найвідоміших у світі медоносних культур. Гірчиця росте практично всюди, не вибаглива до ґрунту та клімату, що і робить насіння гірчиці медоносної, самим вдалим рішенням. Мед виходить ароматним, трохи пряним, приємного жовтого кольору.

Висаджувати насіння гірчиці можна з середини березня місяця і по вересень. Звичайно, висадка у вересні проводиться вже на зиму – гірчиця зійде ранньої весни і однією з перших почне цвісти.

Сіють насіння жовтої гірчиці рядовим методом і методом розкидним. Найбільш прийнятна глибина висадки від 1,5 см до 2 см. Посівного матеріалу треба близько 10-16 кг на 1 гектар.

Гірчиця являється сидератом, тому вносити добрива необов’язково. Органічних добрив більш ніж достатньо для зростання цієї рослини. Втім, і без них все буде відмінно.

У справі вирощування цієї рослини дійсно важливо купити насіння гірчиці медоносної високої якості. Наш сайт допоможе вам в цьому завданні. У цьому розділі ви зможете купити насіння гірчиці жовтої оптом або уроздріб. При цьому ви будете упевнені, що йдете на свідомо вигідну угоду. Ваші бджоли будуть задоволені, так само як і ваші подальші клієнти. Якщо ви шукаєте де купити насіння гірчиці в Україні, звертайтеся в нашу компанію. Гірчиця насіння оптом і уроздріб.

Інші види насіння медоносних культур: