Райграс пасовищний насіння

Продаж насіння райграсу оптом і уроздріб. Райграс насіння високої якості, власне виробництво. На сайті, ви зможете купити насіння райграсу в Києві та в Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 10 кг 80 грн/кг
від 10 до 25 кг 6% 75 грн/кг
від 25 кг 12% 70 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння райграсу пасовищного повністю підготовлені до посіву.
Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 25 кг. Або на вагу.

В наявності сорти: Оріон, Святошинський та Адріана (газонний).

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Райграс насіння. Опис.

Райграс насіння

Райграс пасовищний відноситься до багаторічних злакових культур, це верхова нещільнокущова рослина висотою 40 – 70 см. Має мичкувату кореневу систему.

Райграс відомий широкій аудиторії, як трава для газону, але він також використовується в якості кормової культури.

Висока врожайність, гарна облистненість, стійкість до витоптування, швидке відростання після скошування. Все це робить райграс пасовищний досить цінною кормовою культурою. Серед злакових вважається однією з найпоживніших трав.

Також слід зазначити, що зимостійкість та посухостійкість не дуже висока, так як коренева система розміщується у верхніх шарах грунту.

Норма висіву Райграсу пасовищного

Сіють насіння райграса пасовищного з початку весняного сезону, і до середини серпня. Насіння проростає при температурі плюс 2 – 4 °С. Рослина багаторічна, в якості сінокосної культури може використовуватись до 5 років, а в якості пасовища аж до 10 років.

Висаджують насіння трави райграс рядним або розкидним методами, глибина залягання насіння 2 – 3 см. Також вам варто враховувати норми посіву, які складають 15 – 20 кг/га у чистому вигляді, та 7 – 10 кг/га у травосумішах.

Представлена культура не дуже вередлива рослина. Тому купити насіння райграса в Україні дуже актуально. Проте на полив реагує добре, так само як і на добрива.

Азотні, фосфорні і калійні добрива треба вносити навесні, це дозволить дійсно поліпшити схожість і покращити кінцевий результат.

Врожайність Райграсу

  • Врожайність зеленої маси 250 – 400 ц/га. Кормова цінність 100 кг зеленої маси відповідає 20 – 22 кормовим одиницям.
  • Врожайність сіна 70 – 100 ц/га. Кормова цінність 100 кг сіна відповідає 50 – 55 кормовим одиницям.
  • Врожайність насіння 4 – 7 ц/га.

Досягти успіху вам допоможе купівля якісного насіння райграсу пасовищного. Без надійного насіннєвого матеріалу, ні добрива, ні правильна висадка допомогти не зможуть. У цьому розділі ви можете посівний матеріал купити швидко і з упевненістю в їх якості. Оформіть замовлення і переконайтеся в цьому на власному досвіді.

Інші види насіння кормових культур: