Купити насіння еспарцету в Україні

Продаж насіння еспарцету оптом і уроздріб. Насіння власного виробництва, тільки висока якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння еспарцету в Україні. Забрати замовлення самостійно можливо в Києві.

Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 30 кг 50 грн/кг
от 30 кг 10% 45 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 30 кг. Або на вагу.

В наявності сорт Піщаний:
Піщаний

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Опис еспарцету

насіння еспарцету

Еспарцет відноситься до сімейства бобових багаторічних рослин. Використовується як кормовий матеріал для сільськогосподарської худоби – заготовлюють сіно та сінне борошно.

За деякими параметрами еспарцет обходить навіть люцерну. У 1 центнері сіна міститься до 50 кормових одиниць. Також еспарцет є медоносом і може виконувати функцію сидерата. Рослина ще добре відома у сфері фармацевтики.

Цінність рослини в кормовій сфері визначається рівнем вмісту білку, вуглеводів, вітамінів тощо. Безумовно, поживність є важливішим критерієм при виборі кормової культури.

Еспарцет, окрім високої поживності та доброї засвоюваності, має ще й лікувальні властивості. Вміст в отримуваному кормі рутину та аскорбінової кислоти, дозволяє зміцнювати імунну систему тварин. Також відзначається покращення у травленні.

В середовищі бджолярів добре знають еспарцет і його цінність в якості медоноса. Отримуваний мед має приємний аромат і відмінні смакові якості. А лікувальні властивості меду сформували високий споживчий попит на нього.

Властивості сидерату виражаються в здатності накопичувати азот в ґрунті, це характерно усім бобовим рослинам. Також покращується структура орного шару, що позитивно позначається на родючість грунту.

Лікувальний склад дозволяє використовувати еспарцет у фармацевтиці. На основі культури роблять препарати здатні знижувати рівень холестерину і зміцнювати нервову систему. Роблять відвари для поліпшення обміну речовин і зміцнення імунної системи в цілому.

Норма посіву та врожайність еспарцету

Висаджують насіння еспарцету в ранньовесняний період. До ґрунтів не вибагливий. Дуже важливо дотримуватися правил посадки – сіяти не глибше 4 см при легких грунтах, і 2 см при грунтах важких.

Методика посіву еспарцета звичайна рядкова. На маленьких ділянках сіють вручну “разкидним” способом.

Можна сіяти в чистому вигляді, в травосуміші або під покрив.

Норми посіву наступні:

  1. При монокультурному висіві: 90-100 кг/га;
  2. У травосуміші: 40-50 кг/га.


У травосуміші добре використати суданку, райграс, стоколос та інші злакові трави. Під покрив можна сіяти з ячменем або з вівсом. Покривну культуру рекомендується скошувати до початку цвітіння.

Одна з відмінностей культури полягає в тому, що вона практично не вимагає добрив. Але внесення органіки, фосфору та калію, позитивно вплине на врожайність і якість продукції.

Для еспарцету важливо застосовувати правильну підготовку грунту, не забувати проводити перед посівне і після посівне прикатування.

Врожайність еспарцету:

  • Зелена маса: 400 – 500 ц/га;
  • Сіно: 40 – 70 ц/га;
  • Насіння: 3 – 9 ц/га.

Якщо ви шукаєте де купити насіння еспарцету? Робіть замовлення в цьому розділі нашого сайту. Насіння високої якості, відповідають державним стандартам.

Інші види насіння кормових культур: