Ріпак озимий насіння

Продаж насіння ріпаку озимого оптом і уроздріб. Ріпак озимий насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння ріпаку озимого в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорти Ріпаку озимого Атлант та Анна:
Атлант
Анна

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Ріпак відноситься до розряду високоефективних, однорічних, озимих рослин. Він відмінно почуває себе в помірних широтах, що і стало причиною його використання в Україні. Зручно ще і те, що після отримання олії, відходи, що залишилися, також використовуються.

Висаджують насіння озимого ріпаку в ґрунт за 20 – 30 днів перед висадкою озимих колосових культур у вашому регіоні. Порушення цього терміну може привести до втрати урожаю, тому треба уважно віднестися до цієї вимоги.

Висаджують рапс рядовим методом за допомогою спеціальної агротехніки. Відстань між рядами дотримується в 10 – 15 см. Глибина закладення насіння від 2 см до 5 см. Насіння знадобитися близько 12-16 кг на 1 гектар. Ці цифри допоможуть вам розрахувати свої потреби, коли ви вирішите купити насіння ріпаку озимого.

Для ґрунту під ріпак озимий використовують органічні і мінеральні добрива. Ріпак реагує підвищенням врожайності і на фосфорні, і на калійні, і на азотні добрива. Проте в поживній суміші повинен переважати азот – на нього реакція рапсу краще всього.

Добрива це добре, але якщо базовий посівний фонд підвів, то вони не допоможуть. Тому вам доречно купити насіння ріпаку озимого оптом або уроздріб саме у нас. Ми упевнені у своїй продукції, і пропонуємо найкращі варіанти. Підтвердженням являється наша 15-річна робота на насіннєвому ринку України.

Інші види насіння олійних культур: