Гірчиця сидерат насіння

Продаж насіння гірчиці сидерат оптом і уроздріб. Гірчиця сидерат насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння гірчиці сидерат в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99

Гірчиця носить звання одного з самих кращих сидератів в Україні. Низька вартість, малі потреби і велика віддача, роблять цю рослину кращим вибором.

Гірчиця зручний варіант в усіх відношеннях. Її висадка може проходити з настанням відлиги і аж до середини вересня або навіть пізніше. Іншими словами, ви можете прийняти рішення про поліпшення ґрунту впродовж сезону, обмежень тут немає.

В якості сидерата гірчицю найчастіше сіють розкидним способом, хоча рядову технологію також ніхто не відміняв. Глибина залягання насіння повинна варіюватися від 1,5 см до 2 см. Закуповувати насіння треба виходячи з норми висадки 10-16 кг/га.

Добрива під гірчицю, посаджену в якості сидерата, вносяться тільки у виняткових випадках. Це швидше виключення, ніж правило.

Якщо ви вирішили зайнятися удобрюванням ґрунту за рахунок посіву гірчиці, то вам необхідно бути упевненими в якості насіннєвої бази. Наша компанія більше 15 років займається постачанням насіннєвого матеріалу для господарств по всій Україні. У цьому розділі ми пропонуємо насіння гірчиці сидерат купити оптом або уроздріб.

Інші види насіння сидератів: