Насіння Грястиці збірної в Україні

Продаж насіння грястиці збірної оптом і уроздріб. Грястиця збірна насіння високої якості, власне виробництво. На сайті, ви зможете купити насіння грястиці збірної в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 20 кг 95 грн/кг
від 20 кг 5% 90 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння грястиці збірної повністю підготовлені до посіву.
Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 20 кг. Або на вагу.

В наявності сорт Дрогобичанка.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння Грястиці збірної

Насіння грястиці

Грястиця збірна відноситься до сімейства злакових, являється верховою нещільнокущовою багаторічною травою. Рости може в середньому 6 – 7 років. Кущ досягає висоти 100 – 120 см. У грястиці досить розвинена мичкувата коренева система, яка проникає в грунт на глибину 1 – 1,5 метра.

Відзначається як тіньолюбна та посухостійка рослина. Добре росте при помірному зволожені, а надмірне зволоження, наприклад в результаті підтоплення, є не бажаним для цієї культури.

Грястиця збірна використовується в садівництві, як газонна рослина. Часто можна зустріти цю культуру в паркових зонах.

Активно використовується як кормова культура. Перевагою вважається ранній розвиток рослини, тобто кормову базу господарство зможе отримувати ранньою весною. Грястиця збірна є однією з найвдаліших трав для пасовищ, так як може забезпечити худобі аж 6 циклів випасання.

Проводити скошування можна кілька разів за сезон. Додаткову кормову цінність становлять великі листя, які можуть становити 70% маси рослини. Добре відновлюється після випасу та скошування.

Норма висіву Грястиці сбірної

Висаджують насіння грястиці збірної в Україні з кінця березня і до середини травня. Кращий результат дають насіння грястиці збірної, які були висаджені у вологий, теплий ґрунт з великою кількістю поживних речовин.

Чорнозем підходить для цієї культури ідеально, так як і інші типи ґрунтів, окрім піщаних.

Саджають насіння на глибину не більше 4 см. Норма посіву у чистому вигляді 20 – 25 кг/га. У травосумішах знадобиться 10 – 12 кг/га, результативно висівати з люцерною.

Найчастіше використовується рядовий метод висадки, хоча рослина розростається і заповнює увесь доступний йому простір.

Добрива під грястицю збірну вносяться перед оранкою поля. Це можуть бути фосфорні добрива, і калійні добрива, які застосовують у великих об’ємах. Азотних добрив вносять не великими дозами – ранньої весни або перед першими сходами.

Врожайність Грястиці

  • Врожайність сіна становить 50 – 70 ц/га, проводити скошування рекомендується до початку цвітіння. На 100 кг сіна приходится 50 кормових одиниць, та до 4 кг перетравного протеїну;
  • Врожайність зеленої маси 350 – 500 ц/га. На 100 кг зеленої маси приходиться 20 кормових одиниць, та до 2 кг перетравного протеїну;
  • Врожайність насіння 4 – 8 ц/га. Прибирання насіння можливе на другий рік росту культури.

Щоб отримати максимальну кількість кормового матеріалу, треба використовувати якісний посівний фонд. Наша компанія пропонує насіння грястиці збірної купити оптом та уроздріб. Ми самі беремо участь у виробництві і підготовці насіння до посіву, що дозволяє гарантувати їх високу якість.

Інші види насіння кормових культур: