Купити насіння редьки

Продаж насіння редьки оптом і уроздріб. Насіння високої якості, продається від виробника. На сайті, ви зможете купити насіння редьки в Києві і Київської області.

Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Ціна за 1 кг Знижка
до 50 кг 35 грн/кг 0%
від 50 кг 33 грн/кг 6%
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Розфасовка: 25 кг або на вагу.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння редьки. Опис.

насіння редьки

Редька відноситься до сімейства хрестоцвітних. Рослина є однорічною. Виходячи з практики, найчастіше купують насіння редьки маслянистої для сидеральных цілей. Також використовують як медонос і як кормову культуру.

Цінується здатність редьки проростати і розвиватися на усіх видах грунтів. Посухостійкість і стійкість до пониження температури є безперечними перевагами цієї рослини. Властиві характеристики пояснюються потужністю кореневої системи, яка здатна проникати в глибокі шари грунту. Тим самим корені забезпечують рослину вологою і необхідними корисними речовинами. Ця властивість сприяє як би транспортуванню цінних поживних з’єднань у верхні шари грунту, підвищуючи цим її врожайність.

Редька масляниста сидерат

Редька масляниста – популярний сидерат, культуру полюбили за її непримхливість і простоту в застосуванні, за стійкість і швидке зростання. Ідеально підходить для пізніх посівів. Звичайно ж за сидеральным властивостями, редька поступається бобовим культурам. Але і вартість її набагато нижча, так що для великих площ або для обмеженого бюджету, культура займає затребуване місце серед асортименту сидеральных рослин.

Властивості редьки як сидерата, можна розділити на такі групи:

  1. Редька сидерат як зелене добриво збагачує грунт органічними речовинами і гумусом. Цінність полягає в легкому засвоєнні грунтом поживних речовин, які накопичує культура не лише з верхніх, але також із найглибших шарів грунту. Один з найрезультативніших способів застосування – це посадка культури в середині літа. Редька зимує, а навесні поле перекопують разом з органічними залишками. Результати більш ніж задовільні;
  2. Культура має важливі агрофізичні властивості. Здатна покращувати структуру грунту, роблячи її пористою. Структурований грунт забезпечує необхідну місткість води і повітря, покращує активність мікробіологічних процесів, а також з’являється захист від руйнівної вітрової і водної ерозії;
  3. Фітосанітарні властивості редьки мають величезну цінність. Не залишає шансів бур’янам, забиваючи їх на ранніх етапах розвитку. Добре справляється із шкідниками і хворобами. Запобігає появі бактеріальних захворювань.

Норма висіву насіння редьки маслянистої

Сіяти насіння редьки маслянистої можна починаючи з квітня і аж по вересень місяць, все залежить від конкретної ситуації. Тому що можуть висівати як перед озимими, так і після озимих або ранніх ярих культур.

Висаджують редьку рядовим способом. Відстань між грядками від 15 см до 20 см Глибина висадки насіння не має бути не менше 4 см, інакше ви значно затримаєте процес проростання. Норма висадки цієї культури складає 18-25 кг/га.

Добрива для цієї культури під сидерат зазвичай не вносять. Але якщо і вносять, то як правило органічні добрива. Також використовують фосфорні, калійні і азотні добрива. Доля фосфору при цьому має бути найбільшою. Треба враховувати також, що дерново-підзолисті ґрунти не можуть обійтися без добрива.

Купити насіння редьки маслянистої, яка дасть вам потрібний результат, ви зможете прямо в цьому розділі. Для цього телефонуйте по вказаних номерах або заповнюйте форму для замовлення. Усе насіння проходить повну необхідну підготовку до посіву.

Інші види насіння масляних культур: