Насіння редьки купити

Продаж насіння редьки оптом і уроздріб. Насіння високої якості, продається від виробника. На сайті, ви зможете купити насіння редьки олійної в Києві і Київської області.

Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Ціна за 1 кг Знижка
до 50 кг 35 грн/кг 0%
від 50 кг 33 грн/кг 6%
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Розфасовка: 25 кг або на вагу.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння редьки. Опис.

насіння редьки

Редька відноситься до сімейства хрестоцвітних. Рослина є однорічною. Виходячи з практики, найчастіше купують насіння редьки олійної для сидеральних цілей. Також використовують як медонос і як кормову культуру.

Цінується здатність редьки проростати і розвиватися на усіх видах ґрунтів. Посухостійкість і стійкість до пониження температури є безперечними перевагами цієї рослини.

Властиві характеристики пояснюються потужністю кореневої системи, яка здатна проникати в глибокі шари ґрунту. Тим самим корені забезпечують рослину вологою і необхідними корисними речовинами. Ця властивість сприяє як би транспортуванню цінних поживних з’єднань у верхні шари ґрунту, підвищуючи цим його врожайність.

Редька олійна сидерат

Редька олійна – популярний сидерат, культуру полюбили за її непримхливість і простоту в застосуванні, за стійкість і швидке зростання. Ідеально підходить для пізніх посівів.

За сидеральними властивостями, редька поступається бобовим культурам. Але і вартість її набагато нижча, так що для великих площ або для обмеженого бюджету, культура займає затребуване місце серед асортименту сидеральних рослин.

Властивості редьки як сидерата, можна розділити на такі групи:

  1. Редька сидерат як зелене добриво збагачує ґрунт органічними речовинами і гумусом. Цінність полягає в легкому засвоєнні ґрунтом поживних речовин, які накопичує культура не лише з верхніх, але також із найглибших шарів ґрунту.

    Один з найрезультативніших способів застосування – це посадка культури в середині літа. Редька зимує, а навесні поле перекопують разом з органічними залишками. Результати більш ніж задовільні;

  2. Культура має важливі агрофізичні властивості. Здатна покращувати структуру ґрунту, роблячи її пористою.

    Структурований ґрунт забезпечує необхідну місткість води і повітря, покращує активність мікробіологічних процесів, а також з’являється захист від руйнівної вітрової і водної ерозії;

  3. Фітосанітарні властивості редьки мають величезну цінність. Не залишає шансів бур’янам, забиваючи їх на ранніх етапах розвитку.

    Добре справляється із шкідниками і хворобами. Запобігає появі бактеріальних захворювань.

Норма висіву насіння редьки олійної

Сіяти насіння редьки олійної можна починаючи з квітня і аж по вересень місяць, все залежить від конкретної ситуації. Тому що можуть висівати як перед озимими, так і після озимих або ранніх ярих культур.

Висаджують редьку рядовим способом. Відстань між грядками від 15 см до 20 см Глибина висадки насіння не має бути не менше 4 см, інакше ви значно затримаєте процес проростання. Норма висадки цієї культури складає 18-25 кг/га.

Добрива для цієї культури під сидерат зазвичай не вносять. Але якщо і вносять, то як правило органічні добрива. Також використовують фосфорні, калійні і азотні добрива. Доля фосфору при цьому має бути найбільшою. Треба враховувати також, що дерново-підзолисті ґрунти не можуть обійтися без добрива.

Купити насіння редьки олійної (маслянистої), яка дасть вам потрібний результат, ви зможете на цій сторінці. Телефонуйте по вказаних номерах або заповнюйте форму для замовлення. Усе насіння проходить повну необхідну підготовку до посіву.

Інші види насіння сидератів: