Сорго зернове насіння

Продаж насіння сорго зернового оптом і уроздріб. Сорго зернове насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння сорго зернового в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорт насіння сорго Прайм:
Прайм

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Сорго одна із злакових культур відома своєю стійкістю до посухи. При високій поживності зерна, ця якість стала найважливішою у справі прийняття рішення про висадку подібної зернової культури.

Сорго невибагливе і вирощувати його просто. Висаджувати насіння в ґрунт можна, як тільки земля прогріється до 10 – 12 градусів. Це мало не єдина важлива умова, тому що культура теплолюбна і погано переносить морози.

Висаджують насіння сорго зернового глибоко – до 6 см. Купувати насіння сорго треба із розрахунку 15-16 кг/га. Ще один момент для успішного зростання сорго, це висадка його у вологий ґрунт. На ранніх термінах розвитку, волога рослині критично потрібна.

Калійні, азотні і фосфорні добрива вносяться приблизно в рівних частках. Вони підвищують врожайність культури і дозволяють дійсно поліпшити результати. На органічні добрива сорго також реагує позитивно.

У справі вирощування злакових, якість насіння грає величезну роль. У цьому розділі ви зможете насіння сорго купити оптом або уроздріб, в якості можете не сумніватися, усе насіння повністю підготовлене до посіву. Мета компанії “Сембаза” – дати можливість, кожному фермерові, виростити свій ідеальний урожай.

Інші види насіння зернових культур: