Гречка насіння

Продаж насіння гречки оптом і уроздріб. Гречка насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння гречки в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Гречка відноситься до розряду трав’янистих однорічних рослин. Вона має величезний поживний потенціал і активно використовується людиною, як крупа щоденного споживання.

Вирощувати гречку складно тільки в силу її високої теплолюбності. Висаджувати насіння в ґрунт треба не раніше того часу, коли земля прогріється до 12 градусів (з середини травня до середини серпня), а загроза заморозків точно мине.

Висаджують насіння гречки рядовим методом. Відстань між рядами повинна досягати 15 см. Глибина закладки насіння може варіюватися від 3 до 4 см. У разі, якщо гречку висаджують в суху землю, то глибину закладки варто збільшити на 2 см. Норма висадки насіння в середньому 50-80 кг/га.

Гречка відмінно росте без добрива на окультурених ґрунтах. Тому купить насіння гречки в якості сидерата, дуже вигідно. Якщо ж земля виснажена, то варто вносити суперфосфат, на який гречка реагує активним зростанням. В цілому культура добре засвоює потрібний їй азот і фосфор із складних з’єднань.

На добриві заощадити можна, а ось від купівлі якісного насіння не відмовляйтеся. У цьому розділі ви зможете купити насіння гречки оптом або уроздріб, тільки високої якості. З компанією “Сембаза” вас чекає успіх.

Інші види насіння зернових культур: