Купити насіння Фацелії в Україні

Продаж насіння фацелії оптом і уроздріб.

Фацелія насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу.

На сайті, ви зможете купити насіння фацелії в Києві і Київської області.

Сорт: Аліна.

Чистота: 93 – 95%.

Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 25 кг. Або на вагу.

Доставка: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Насіння фацелії очищенні та підготовлені до посіву.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 10 кг 140 грн/кг
від 10 кг 7% 130 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте
купити насіння фацелії

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння Фацелії. Опис.

насіння фацелії

Фацелія – трав’яниста рослина однорічного або багаторічного циклу. Використовується як медонос, вважається однією з найпродуктивніших культур в цьому напрямі.

Можна забезпечити цвітіння рослини упродовж 3-х місяців, для цього використовують посів з різним періодом закладки насіння.

Бджоли охоче відвідують поля з фацелією, збирають і нектар і пилок. У отримуваному нектарі може міститися до 60% цукру. Окрім властивої продуктивності, культура цінується за невибагливість до типу грунту, та за те що не потребує особливого догляду.

Отримуваний мед відрізняється приємним смаком і ароматом, має ряд корисних і лікувальних властивостей. Кількість отримуваного меду з 1 гектара виходить від 300 до 700 кг, що і робить Фацелію головною медоносною культурою.

Фацелія має сидеральні властивості, а точніше як зелене добриво вважається практично лідером, який завдяки своїм властивостям значно покращує родючість грунту. Має азотфіксуючі властивості, що дозволяє збагачувати грунт азотом. Характеризується швидким зростанням, не залишаючи шансів для росту та розвитку бур’янів.

Покращує структуру грунту, сприяє її розпушуванню, покращує проникність вологи та кисню. Заорати в грунт 1 сотку Фацелії, в якості зеленного добрива, порівнюється з внесенням 300 кг гною.

Культура є фітосанітарною, здатна боротися з різними паразитами і бур’янами. Забезпечує профілактику появи різних бактеріальних захворювань. Може знижувати рівень кислотності грунту, що дозволяє не лише боротися із шкідниками, а ще й дає більше можливостей для різноманіття вирощуваних культур.

Отже, культуру використовують в якості:

  1. Медоноса;
  2. Сидерата;
  3. Фітосанітара.

Фацелія сидерат і як медонос стійкий до заморозків, тому коли посіяти – є багато варіантів, її можна висаджувати в грунт, як тільки зійде сніг, а можна восени для перезимовки.

Висаджуючи на зиму, переслідують мету підвищення якості грунту, а ще для отримання корму ранньою весною. Оскільки Фацелію також використовують і для кормових цілей, але не дуже часто. Класичний і найпоширеніший період посадки звичайно весна, висівають з першим теплом.

Норма висіву насіння Фацелії

Саджають насіння фацелії на глибину до 4 см із розрахунку 10-12 кг на гектар – цього цілком достатньо для її нормального зростання. Використати можна рядовий метод або розкидний, особливої різниці немає. В майбутньому фацелія потребує зовсім скромного догляду, тому методика посіву не має значення.

Вегетаційний період 70 – 110 днів. Насіння проростає через 7 – 15 днів. Перші квіти з’являються приблизно через 30 днів, після проростання.

Під фацелію в Україні не вносять добрива, вона відмінно росте і без них. Це ще одна з причин, чому її використовують в створенні масштабних полів для бджільницьких господарств. Проте, органічні добрива ще нікому не зашкодили.

Насіння фацелії купити з відмінною схожістю можна у нас. При цьому ви отримаєте насіння повністю підготовлені до посіву. Фацелія насіння купити на нашому сайті ви зможете оптом і уроздріб. Компанія на ринку України працює більше 15 років – нам довіряють сотні успішних бізнесменів, довіртеся і ви.

Інші види насіння медоносних культур: