Насіння стоколосу купити

Продаж насіння стоколосу безостого оптом і уроздріб. Стоколос безостий насіння високої якості, власне виробництво. На сайті, ви зможете купити насіння стоколосу безостого в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 12 кг 120 грн/кг
від 12 кг 8% 110 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння стоколосу безостого очищенні, підготовлені до посіву.
Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 15 кг. Або на вагу.

В наявності сорт Таврійський:
Таврійський

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння стоколосу безостого

Насіння стоколосу

Стоколос безостий – багаторічна злакова трава, яку вирощують для отримання сіна та для використання в якості пасовищ. Трава кореневищна, що дозволяє деяким мичкуватим корінням проникати в грунт до 2 метрів, чим і пояснюється властива посухостійкість.

Росте висотою у 120 – 150 сантиметрів. Рослина поживна і містить безліч мікроелементів і вітамінів. Завдяки цьому стоколос прекрасно підходить в якості кормів в тваринництві.

Особливість кореневої системи стоколосу дозволяє запобігати процесам ерозії грунту. Можно використовувати цю траву для скріплення землі, яка схильна до змиву чи зсуву.

Стоколос належить до кормових культур багаторічного циклу. Культура відмінно приживається в наших широтах. Рослина допомагає ефективно розв’язувати проблеми запасу кормів для тварин у вигляді сіна, яке можна скошувати 2 рази за сезон.

Культура досить результативна в якості пасовища, так як не боїться витоптування.

Сіяти насіння стоколосу безостого треба у кінці квітня або у вересні, культура озимо-ярого типу.

Вважається, що осінній висів самий результативний – рослина в перший же рік сходить рано і швидко розвивається. До морозів культура стійка, тому боятися особливо тут нічого.

Часто висівається у сумішах із нещільнокущовими травами. Можно сіяти як із злаковими культурами, наприклад з тимофіївкою, так і з бобовими культурами, наприклад з люцерною.

Норма висіву Стоколосу безостого

Техніка посіву досить проста. Насіння висаджується на глибину від 2,5 до 4 см. Вам знадобиться 25-30 кг/га насіння.

Як багаторічна рослина, стоколос розростеться сам, і відмінно буде почувати себе на вибраному вами місці. Особливих умов ця культура не потребує, хоча вологу стоколос любить, але підґрунтові води – ні.

Удобрити ґрунт під насіння стоколосу допоможуть азотні добрива. Удобрювати можна ранньої весни.

Не варто забувати, що стоколос може рости на одному місці до 10 років, що в певний час потребує добрива однозначно. Звичайно, за умови, що вам потрібна ефективна віддача від рослини, а вона зазвичай потрібна.

Врожайність Стоколосу

  • Врожайність зеленої маси 300 – 400 ц/га;
  • Врожайність сіна досягає 80 ц/га;
  • Випас худоби 4 – 5 циклів;
  • Врожайність насіння 8 – 10 ц/га.

Величезне значення в процесі вирощування стоколосу безостого має якість початкової насіннєвої бази. Наша компанія більше 15 років пропонує своїм клієнтам купити насіння стоколоса безостого, якість нашого товару є запорукою вашого врожаю.

Інші види насіння кормових культур: