Насіння України
Купити насіння від виробника

Наша країна має величезний сільськогосподарський потенціал, а насіння України є основою для його реалізації. Ресурс Sembaza дозволить вам купити насіння від виробника в Україні з доставкою. Більше 15 років ми успішно працюємо на ринку посівних матеріалів України. За цей час наша команда знайшла ті рішення, які максимально точно відповідають потребам сучасного фермера. Ми не лише продаємо насіння, наша компанія також приймає участь в самому процесі виробництва, і може гарантувати якість своїм партнерам.

купить семена от производителя

Висока якість

семена украины

Власні посіви

200901281055920

Великий вибір

Де купити насіння в Україні недорого?

В цілях економії коштів і природного бажання не переплачувати, більшість людей шукають де купити насіння в Україні недорого. Придбати якісне насіння за розумними цінами цілком можливо. Для цього вам потрібний партнер, який займається аграрним виробництвом і знає потреби своїх клієнтів.

Таке знання приходить через роки наполегливої праці, що і дозволило нашій компанії впорається з цим завданням. Виходячи з практики, ми сформували оптимальний асортимент найбільш затребуваних сільськогосподарських культур і сортів. Працюємо в аграрній сфері більше 15 років, і можемо гарантувати високу якість своєї пропозиції за найсправедливішими цінами.

Реалізація насіння через інтернет, дозволила сформувати досить конкурентну цінову політику. Наші склади розташовані в Херсонській і Київській областях, що оптимізує логістичні витрати. Таке розташування дозволяє забезпечувати посівним матеріалом не лише південні і центральні області, але також західні і східні регіони країни.

Якщо ви хочете використати максимальний потенціал врожайності насіння України, то ви прийшли за адресою.

Конкурентні переваги нашої компанії:

 • Товар з перших рук – купуєте у виробника;
 • В агросфері більше 15 років – маєте справу з професіоналами;
 • Оптимальний асортимент – кращі сорти напрацьовані роками;
 • Висока якість – підтверджується відповідними сертифікатами;
 • Гарантії – можливе постачання насіння на договірній основі;
 • Охоплення ринку – продаж як оптом, так і вроздріб;
 • Низькі ціни.

Ресурс “Сембаза” дуже просто оцінює свою місію – ми працюємо для того, щоб дати вам найкращу можливість виростити повноцінний урожай. Все що вимагається від нас, ми виконуємо на 100%. У вас є можливість купити якісне насіння в Україні недорого.

Запропонувати грамотне вирішення питань постачання насіннєвого матеріалу, для фермерських господарств різного типу, досить складне завдання. Проте ми з ним справляємося. Як? Дотримуючись простих правил з думкою про зручність нашого клієнта.

Задовольняємо попит в стратегічно важливих сегментах агропромислового комплексу країни. Розглянемо детальніше кожний сенмент:

 1. Зернові культури. Важливість цього сегменту загальновідома. Ми вирощуємо насіння високоврожайних сортів канадських селекцій. Застосовуючи інноваційні досягнення світових селекціонерів, ефективність використання одиниці площі підвищується у декілька разів.
 2. Олійні культури. Виробляємо великий асортимент сортів і гібридів національної селекції. Велика частка цього сегменту припадає на середні і дрібні господарства, для яких важлива низька вартість насіння. Перевірені сорти та гібриди досить затребувані.
 3. Кормові культури. Один з найважливіших сегментів, який забезпечує тваринництво кормовою базою. Робимо акцент на культури національної селекції за доступними цінами.
 4. Медоносні культури. З кожним роком обсяг виробництва меду зростає. Це викликано і підвищенням внутрішнього попиту, і збільшенням експорту, у тому числі і в країни ЄС для яких встановили тарифні квоти.
 5. Сидерати. Досить важлива група рослин. Інтенсивне використання посівних площ підвищує цінність та потребність застосовувати природні екологічні добрива.

Успіх вашої справи безпосередньо залежить від якості насіннєвої бази, хоча і окрім цього є ряд чинників, що впливають на кінцевий результат. Про все ми потурбуватися не можемо, а ось запропонувати ефективну насіннєву базу – це цілком в наших силах.

Ми хочемо, щоб ви досягали успіху, тому що з вами перемагаємо і ми. Дзвоніть, замовляйте насіння і досягайте найкращих результатів.