Люпин насіння

Продаж насіння люпину оптом і уроздріб. Люпин насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння люпину в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорт насіння люпину Пелікан:

Пелікан

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Люпин відноситься до бобових і є прекрасним медоносом. Окрім своїх практичних властивостей, квітка ця дуже красива, тому люпин використовують як і в сільському господарстві, так і в прикрашуванні присадибних ділянок.

Вирощувати люпин у великих масштабах можна тільки шляхом висадки насіння в ґрунт. Є варіант з висадкою розсади, але він дуже складний. Насіння висаджується восени прямо в ґрунт, повноцінні квіти з’являться тільки через рік.

Насіння люпину висаджуються рядовим методом. Глибина висадки насіння до 5 см. Норма висадки складає 180-200 кг/га. Морози, рослина переносить відносно добре, хоча при сильних заморозках можна втратити частину посіву.

Люпин багаторічний за своєю природою сидерат – відмінно відновлює ґрунт, тому в добриві потреба низька. Помірній вологості ґрунту, середнього рівня поживності, для люпину достатньо. Проте, якщо захочете підгодувати багаторічні поля люпину, можна використати органічні добрива або внести фосфорно-калійні суміші.

Люпин насіння в нашій компанії тільки високої якості і власного виробництва. Ми даємо гарантії якості насіння, оскільки усе насіння проходить повну необхідну підготовку до посіву. Ви можете купити насіння люпину оптом або уроздріб, і виростити дивовижне поле медоносних квітів для ваших бджіл.

Інші види насіння медоносних культур: