Кукурудза насіння

Продаж насіння кукурудзи оптом і уроздріб. Кукурудза насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння кукурудзи в Києві та Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Кукурудза визнана однією з найбагатших зернових культур у світі. Її висока продуктивність і величезний спектр можливостей для використання, робить цю культуру дуже популярною. Є у неї і мінус, вона сильно виснажує ґрунт. Вирощування і продаж насіння кукурудзи – один із напрямів роботи нашої компанії. Тут ви знайдете кращі рішення.

Висаджують насіння кукурудзи з кінця квітня і до середини травня. Не упустіть цей момент, тому що кукурудза, посаджена пізніше, може просто не встигнути дозріти. Культура теплолюбна, проте, зниження температури переносить відносно добре.

Саджають кукурудзу рядовим методом. Відстань між рядами може досягати 30 см. Глибина закладення насіння залежить від щільності ґрунту. Глибина варіюється від 2 см до 7 см. Кількість насіння треба розраховувати виходячи з норми висадки 10-25 кг/га.

Кращими добривами для кукурудзи визнані органічні добрива. На мінеральні добрива кукурудза реагує гірше, а вартість їх вища, що і визначає техніку підгодівлі.

Купить насіння кукурудзи з високими показниками схожості дуже важливо для отримання гарного урожаю. Замовити якісне насіння ви зможете в цьому розділі. Наш сайт пропонує купити насіння кукурудзи оптом або уроздріб, і отримати гарантію успіху, яка залежить від якості посівного матеріалу.

Інші види насіння зернових культур: