Люпин сидерат насіння

Продаж насіння люпину сидерата оптом і уроздріб. Люпин сидерат насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння люпину сидерата в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорт насіння люпину Пелікан:
Пелікан

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Люпин відомий багатьом, як ефективний медонос, але про його властивості покращувати і змінювати склад ґрунту знають далеко не усі. Ця красива квітка стане органічним добривом для ваших полів і ефективно дозволить відновити їх цінність.

Висадка насіння люпину в ґрунт відбувається осінню. Так вже до середини весняного періоду ви отримаєте максимальну зелену масу, яку і зможете заорати в землю в якості зеленого добрива. Тому продаж насіння люпину сидерат став таким актуальним – рослина служить, як дійсно дешеве добриво.

У разі використання люпину, як сидерата висаджувати його можна розкидним методом. Якщо ж ви хочете використати люпин і як медонос, і як сидерат, то для зручності роботи з ним виберіть рядовий метод висадки. У обох випадках глибина закладки люпину має бути не більше 5 см, насіння ж висаджувати треба із розрахунку 180-200 кг/га.

Для сильно виснаженого ґрунту можливе суміщення двох методик відновлення – і сидерат люпин, і мінеральні добрива.

Насіння люпину сидерата купити для поліпшення показників ваших полів можна в цьому розділі. Сайт “Сембаза” пропонує вам гарантії якості, можливість купити насіння оптом або уроздріб. З нами ви отримаєте все необхідне, для досягнення найкращих результатів.

Інші види насіння сидератів: