Олійні

Олійні культури використовуються для виробництва олії. Далеко не всі рослини підходять для такої специфічної ролі. Уся справа в початковому наборі якостей, в природі рослини. Одні культури мають змогу ефективно отримувати з них олію і не менш ефективно використовувати макуху, інші не мають.

Найбільш вигідне насіння олійних рослин для отримання олії – це соняшник, рапс і редька. Саме вони на території України використовуються для отримання олії у величезних масштабах. Ці ж сорти активно використовують для імпорту.

Вирощування соняшнику – це один з найпоширеніших напрямів у сільському господарстві нашої країни. Добування олії, виробництво кормів з макухи, переробка відходів – усе це приносить додатковий прибуток. При цьому соняшник не потребує особливого догляду під час свого зростання. Проте варто розуміти, що насіння олійних культур “вередливе”, тому до них при купівлі треба пред’являти особливі вимоги.

Для того, щоб насіння олійних культур дало очікуваний результат, вони мають бути зібрані не лише із зразкового урожаю, але і правильно зберігається аж до моменту посіву в ґрунт. Особливі умови зберігання для насіння олійних культур дуже важливі. Колектив нашої компанії добре це розуміє, адже ми більш ніж 15 років виробляємо та продаємо якісне насіння олійних в Україні. Маючи в розпорядженні великі можливості, ми пропонуємо кращі рішення для наших партнерів.

Компанія “Сембаза” дає гарантію високої схожості, не менш високої якості і кінцевого результату. Купуючи насіння масляних культур у нас, ви отримуєте краще насіння в Україні і відмінний сервіс. На сайті ведеться продаж дрібним і великим оптом, що дозволяє кожному нашому партнеру отримувати необхідні об’єми. Компанія завжди намагається піти назустріч клієнтові, і повірте, у нас це виходить.

Насіння олійних культур: