Насіння сорго

Продаж насіння сорго оптом і уроздріб. Сорго насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння сорго в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Насіння сорго продаються оптом від 100 кг.

В наявності сорт насіння сорго Прайм:
Прайм

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Сорго належить до роду злакових, і вважається однією з найстійкіших до засухи культур. Рослина відмінно виступає в ролі корму для тварин, при цьому вирощувати її дійсно просто.

Саджають насіння сорго навесні. Єдина вимога це прогрівання ґрунту на глибину 10 см до 10 – 12 градусів. Раннє висадження сорго приводить до його повільного зростання, до розвитку бур’янів і зниження кількості сходів.

Сорго саджають на глибину до 6 см. На один гектар треба близько 10-14 кг насіння. Для українських ґрунтів і клімату, це оптимальна глибина. При глибшому закладенні насіння, схожість знижується і результати набагато гірші. Важливо проводити висадку у вологий ґрунт. Хоча сім’я сорго стійке до посухи, воно не любить нестачі вологи на ранніх періодах свого розвитку.

В якості добрива можна використати і органічні і мінеральні суміші. Так калійні, фосфорні і азотні добрива можуть успішно застосовуватися під насіння сорго, що підвищує рівень зростання зеленої маси і не тільки.

У вирощуванні будь-яких рослин величезну роль грає початкова якість посівного фонду. Саме від нього залежить, чи вийде у вас задумане чи ні. У цьому розділі ви зможете насіння сорго купити оптом, вищої якості.

Інші види насіння кормових культур: