Купити насіння конюшини в Україні

Продаж насіння конюшини оптом і уроздріб. Насіння конюшини високої якості, власне виробництво. На сайті, ви зможете купити насіння конюшини в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 10 кг 180 грн/кг
від 10 кг 7% 170 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння конюшини підготовлені до посіву, обмагнічені.

Конюшина червона, розфасовка: 5 кг; 10 кг; 40 кг. Або на вагу.

Конюшина біла повзуча DSV (Liflex) и DLF (Rivendel), розфасовка: 0,5 кг (350 грн). Або на вагу.

Опис сорту Фалкон:
Фалкон

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння конюшини. Опис.

Насіння конюшини

Конюшина відноситься до бобових, багаторічних рослин. Сьогодні вона активно використовується як кормова культура на пасовищах, забезпечує господарства зеленим кормом та сіном. Якщо бути до кінця точними, то як кормова культура для худоби, конюшина використовується вже багато століть.

Це не дивно, тому що за поживними властивостями її можна порівняти з люцерною, але продуктивність звичайно ж трохи нижче. Культура також характеризується високим вмістом протеїну, великим комплексом вітамінів та мінеральних речовин.

Усе частіше купують конюшину для поліпшення родючості грунту, оскільки вона має сидеральні властивості. Як і у багатьох бобових рослин, корені мають здатність накопичувати і затримувати азот, це ще називають азотфіксуючими властивостями.

Так грунт збагачується азотом, практикують також заорювання в якості зеленного добрива. Після чого, грунт наповнюється органічними речовинами, гумусом, калієм і фосфором. Важливою якістю, являється можливість цієї культури покращувати структуру грунту, сприяє її розпушуванню та підвищенню повітропроникності.

Конюшина також вважається однією із найкращих медоносів, цвіте усе літо і охоче відвідується бджолами. Отримуваний мед відрізняється прозорістю і приємним смаком. Має також лікувальні властивості. Медопродуктивність залежить від конкретного виду і складає від 30 до 100 кг/га.

Норма висіву конюшини

Висівають конюшину на глибину від 0,5 см до 3 см, чим важчий грунт, тим менша глубина.

Норма висіву:

  1. В чистому вигляді: 20 – 25 кг/га;
  2. У травосуміші: 10 – 15 кг/га.

Ціна насіння конюшини лугової не висока та більш результативніше планувати витрати посівного матеріалу по максимальному значенню.

Насіння конюшини проростає при температурі 1 – 5 °С. Може виносити заморозки – 30 градусів. Тому немає нічого дивного в тому, що часто висаджують її восени. Так ви зможете отримати перший корм для ваших тварин вже весною. А в основному сіють ранньої весни, при необхідності можна і влітку.

Вегетаційний період складає 60 – 80 днів.

У нашій компанії продаються два широко використовуваних вида: конюшина червона (луговий) і конюшина біла (повзуча).

Насіння конюшини червоної

Конюшина червона (лугова) – багаторічна кущиста рослина, прямо-стояча, добре облистнена, заввишки від 40 до 100 см. Має розвинену кореневу систему що досягає глибини до 3 м. Характеризується високою морозостійкістю.

Вирощується на корм, в якості медоноса і як сидеральная культура. Найширше застосування – кормова сфера, підходить не лише для заготівлі зеленного корму і сіна, але і для випасу.

Насіння червоної конюшини може проростати і при температурі 1°С, але найсприятливіша температура вище 5°С. Сходи з’являються через 5 – 12 днів, залежно від температури. Від моменту проростання до першого укосу знадобиться від 50 до 70 днів, а період між укосами складе в середньому 40 днів.

Насіння конюшини кормової не вибагливі до грунту, не бажані тільки піщані грунти, удобрювати варто органічними добривами. Також активно використовуються такі засоби, як суперфосфат і калійні добрива. Вони стануть відмінною основою для розвитку культури та її активного зростання.

Висівають як в чистому вигляді 20 – 25 кг/га, так і в травосумішах із злаковими культурами 10 – 15 кг/га.

Врожайність конюшини червоної

  • Середня врожайність зеленной маси 400 – 600 ц/га;
  • Врожайність сіна 40 – 100 ц/га.

Насіння конюшини білої

Насіння конюшини білої

Біла конюшина також є багаторічною рослиною, особливість її полягає в повзучому і розгалуженому стеблі, яке укорінюється у вузлах. Росте заввишки до 7 см. Коренева система розташовується у верхніх шарах грунту. Добре переносить затоплення і заморозки.

Як кормова культура в основному використовується на випас, стійка до витоптування і швидко відростає.

Є хорошим медоносом, добре виділяє пилок, бджоли охоче відвідують поля білої конюшини. Отримуваний мед відрізняється гарним ароматом і білим кольором.

Білу конюшину застосовують в якості декоративної рослини, як компонент в газонних сумішах, так і в чистих посівах для газону. Насіння білої конюшини продається від 0,5 кг.

Представлена культура має відмінну схожість, проте багато що залежить від початкової якості насіння. Якщо ви хочете отримати кращий результат, то насіння конюшини купити в Україні варто у нас. Ми пропонуємо якісний посівний матеріал, який забезпечить вас надійною базою для утримання вашого господарства.

Інші види насіння кормових культур: