Просо насіння

Продаж насіння проса оптом і уроздріб. Просо насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння проса в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99

Одна з найвідоміших в Україні зернових культур, це просо. Ця однорічна рослина використовується практично без залишку. Зерно йде на борошно і комбікорм, відходи використовують на корм тваринам і в якості підстилки для них.

Насіння проса дуже вибагливе до тепла. Загинути посіви можуть навіть при – 1 градусі, що диктує період висадки рослини. Вам треба дочекатися періоду стійкого тепла, земля повинна прогрітися до 6 – 8 градусів.

Висаджують просто рядовим методом. Глибина закладки насіння дорівнює 4 см максимум. Відстань між рядами має бути 15 – 20 см. Розраховувати кількість насіння треба виходячи з норми 15-25 кг/га. Ціна насіння проса досить доступна, і ви зможете купити насіння просо зернового в якості вигідної культури.

Якщо удобрювати просо – це приносить відмінні плоди. Варто пам’ятати, що органіка вноситься тільки під попередника, а ось мінеральні добрива можна використати для підгодівлі після висадки проса.

Добрива, звичайно ж важливий момент, але куди важливіше спочатку мати в розпорядженні якісний посівний фонд. У цьому розділі сайту “Сембаза” ви зможете купити насіння проса оптом або уроздріб. Наша команда може запропонувати тільки найкращі рішення, з нами вас чекає успіх.

Інші види насіння зернових культур: