Купити насіння просо в Україні

Продаж насіння проса оптом і уроздріб. Насіння власного виробництва. На сайті, ви зможете купити насіння просо в Києві і Київської області.

Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Ціна за 1 кг Знижка
до 50 кг 22 грн/кг 0%
від 50 кг 20 грн/кг 10%
від 500 кг уточнюйте уточнюйте

Фасовка: 50 кг або на вагу.

В наявності Біла альтанка (скоростиглий сорт жовтого проса). Перша репродукція.

Нижче наведена інформація про норму висіву та середню врожайність культури.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Сфери застосування та опис просо

насіння просо

Сфери застосування.
Одна з найвідоміших в Україні зернових культур – це просо. Ця однорічна рослина використовується практично без залишку. Зерно йде на муку та комбікорм, відходи використовують на корм тваринам і як підложка для них. Посівні площі проса постійно збільшуються в нашій країні для таких потреб:

  1. Зерно;
  2. Корм;
  3. Пересів (оптимальний варіант у випадку загибелі основних посівів).

Користь та застосування культури на крупу загальновідомий факт. А впровадження в кормовій сфері тільки набирає оберти, що не випадково. Так зелена маса просо за якістю перевершує навіть такого лідера сегмента як суданку. Сіно успішно конкурує з кукурудзою та сорго в показниках поживності.

Просо є відмінним варіантом в пожнивних посівах. Швидкий розвиток і стійкість до посухи – краща рекомендація для літнього посіву. Часто вибирають цю позицію у разі пересівання озимих або ярових посівів.

Біологічний опис.
Висота рослини може бути від 65 до 110 см. Коренева система добре розвинена (мичкувата), може проникати на глибину до 2-х метрів. Має гіллясте стебло на якому може бути до 10 міжвузлів. Листя вузьке і завдовжки до 65 см. Суцвіттям є волоть довжиною до 60 см. Суцвіття сформоване з бічних гілочок, а на кінцях останніх знаходяться колоски з двома квітками. Плід – зернівка.

Просо має найрізноманітніші терміни дозрівання. На вегетаційний період впливає безпосередньо сортова приналежність, а також погодні умови. Найбільш популярні сорти – це ранні (60 – 80 днів) та середньостиглі (80 – 100). Низька вологість та навіть посуха забезпечують швидкий розвиток і дозрівання культури.

Умови та норма висіву насіння просо

Насіння проса дуже вимогливе до тепла. Загинути посіви можуть навіть при – 1 °C, що диктує період висадки рослини (починаючи з травня і аж до кінця липня місяця). Має високу жаростійкість аж до 40 °C.

Вам треба дочекатися періоду стійкого тепла, земля повинна прогрітися до 8 – 10 градусів на глибині закладки насіння. Оптимальна температура для зростання і розвитку 15 – 25 °C.

До ґрунтів культура не вибаглива. Слід уникати кислі, а також надмірно щільні та вологі ґрунти. Підготовка до посіву передбачає видалення бур’янів і підвищення аерації орного шару.

Висаджують звичайним рядовим методом. Глибина закладки насіння дорівнює 4 – 5 см, на легких ґрунтах 6 – 9 см. Відстань між рядами має бути 15 – 25 см. У разі посіву на низькородючих землях, ширину між рядами збільшують до 40 – 50 см.

Розраховувати кількість насіння треба виходячи з норми висіву 30 – 35 кг/га.

Врожайність проса

  1. Зерно: 15 – 25 ц/га;
  2. Зелена маса: 90 – 140 ц/га;
  3. Сіно: 25 – 40 ц/га;

Добриво приносить відмінні плоди. Варто пам’ятати, що органіка вноситься тільки під попередника, а ось мінеральні добрива можна використати для підгодівлі після висадки проса. Вимагає азот, фосфор і калій.

Підгодівля звичайно ж важливий момент, але куди важливіше спочатку мати в розпорядженні якісний посівний фонд. У цьому розділі сайту ви зможете замовити насіння просо. Насіння відповідають державним стандартам якості.

Інші види насіння зернових культур: