Купити насіння суданки

Продаж насіння суданки оптом і уроздріб. Суданка насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння суданки в Києві і Київської області.

Доставка по Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 25 кг, 40 кг. Або на вагу.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 20 кг 45 грн/кг
від 20 кг 10% 40 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

В наявності сорти Миронівська 10 та Дніпровська 876:
Миронівська 10
Дніпровська 876

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння суданки. Опис.

насіння суданки

Суданка прийшла на поля України, як можна здогадатися, із Судану. Ще має назву сорго суданське. Відноситься до злакових однорічних рослин. Культуру активно використовують для кормових цілей.

Цінується за можливість застосовувати в якості зеленого добрива. Суданку можна порівняти, по складу, з хлібними злаками, а цукру міститься більше, ніж у кукурудзі або соняшнику.

У кормовій сфері заготовлюють сіно, сінаж, силос і зелений корм, можна використовувати в якості пасовища. Призначається для великої рогатої худоби, овець і коней.

Поживні властивості суданки є найкращими серед злакових рослин. Білка може містити більше 10%, а протеїну більше 5%. Отримуваний корм багатий на вітаміни і мікроелементи.

Поживність суданки:

  1. Зелена маса: 17 кормових одиниць на 100 кг;
  2. Сіно: 52 кормові одиниці на 100 кг;

Важлива перевага – висока продуктивність, без поливу можна отримувати до 3-х укосів, а з поливом до 5. Від посіву і до першого скошування вимагається 45 – 60 днів, наступні з інтервалом в середньому у 30 днів.

Культура відрізняється високою посухостійкістю за рахунок потужної мичкуватої кореневої системи, яка в глибину росте на 3 – 4 метри. Формується в прямостоячий кущ, а його висота може досягати 3-х метрів.

Рослина досить не примхлива, що забезпечує широку популярність в господарствах різного типу. Високий попит пояснюється ще й низькою вартістю на посівний матеріал.

Норма висіву і врожайність суданки

Суданська трава насіння дуже теплолюбне, що пояснюється регіоном її походження. Тому робити посів треба тільки після того, як температура повітря доходить до 15-20 градусів, а грунт прогріється на глибину в 10-12 см.

Суданка проростає повільно і навіть незначний мороз може знищити посіви.

До ґрунтів рослина не вибаглива, можна вирощувати на піщаних та суглинних. Максимальна врожайність відмічається на чорноземах та каштанових грунтах. Посів на кислих грунтах не бажаний, так як отримують досить низьку врожайність. Болотні взагалі непридатні для вирощування.

Норма висіву суданки складає 30 – 35 кг/га. Для збільшення врожайності, можна сіяти до 50 кг/га.

Глибина закладення насіння: на легких грунтах 6 – 7 см, на важких 4 – 5 см.

Застосовують рядковий спосіб посіву з шириною між рядами 15 – 25 см. Збільшують ширину міжрядь у разі засухи або надмірної засміченості поля до 45 – 70 см. Одними із найкращих компонентів для травосуміші є – вика, горох або соя.

Добрива під суданку здебільшого не вносять. Звичайно, при додаванні фосфорних і калійних добрив можна досягти кращих результатів. Кислий грунт обов’язково треба вапнувати.

Обробка грунту стандартна для трав: зяблева оранка, культивація з боронуванням, перед посівне і після посівне прикатування кільчастими катками.

Врожайність суданки:

  • Зелена маса: 250 – 350 ц/га, при зрошенні до 700 ц/га;
  • Сіно: 50 – 80 ц/га;
  • Насіння: 3 – 9 ц/га.

Скошування треба проводити на висоті 6 – 8 см, і в період викидання “метелки”, а точніше на початку цього процесу.

Купити насіння суданки в Україні ви зможете в цьому розділі сайту. Ми гарантуємо вам ту частину успіху, яка залежить від якості початкового посівного матеріалу.

Інші види насіння кормових культур: