Вика озима насіння

Продаж насіння Вики озимої оптом і уроздріб. Вика озима насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння Вики озимої в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Насіння вики продаються оптом від 100 кг.

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Вика озима – один із різновидів кормових, однорічних, бобових рослин. Дає величезний урожай при правильному підході до часу посіву і до внесення добрива. Розцінюється, як кормова культура, і як культура по відновленню ґрунту.

Висаджувати Вику озиму можна з ранньої весни і аж до початку серпня. Особливих вимог до ґрунтів або методики посіву немає. Вика озима не вередлива до температури, вона відмінно переносить мороз і холод. Сходити починає при 2 градусах тепла.

Саджають насіння Вики озимої стандартним рядковим способом. Вузькорядна висадка для цієї рослини підходить найкраще. Норма висадки Вики озимої складає 100-150 кг/га.

У вирощуванні Вики озимої можна взагалі обійтися без добрива. Якщо ж ви використовуєте фосфорно-калієві добрива, то результат буде куди краще. При цьому треба пам’ятати, що насіння Вики посівної нормально переносять низьку вологість ґрунту, морози, ґрунти з малою кількістю поживних речовин.

Купити якісне насіння Вики озимої, означає отримати свідомо високий відсоток вірогідності успіху. Компанія “Сембаза” пропонує вирішити це питання в зручній для вас формі. Продаж якісного насіння вики озимої ведеться оптом та уроздріб. Якщо вас цікавить наша пропозиція, напишіть нам або подзвоніть, ми розповімо вам усі деталі і познайомимо з можливостями.

Інші види насіння кормових культур: