Насіння кормових трав

насіння кормових трав

Насіння кормових трав купити від виробника, відвантаження оптом і уроздріб. Насіння проходить повне необхідне очищення і готове до посіву. Якість підтверджується лабораторними висновками і відповідає ДСТУ. Сайт Sembaza дозволить вам придбати посівний матеріал в Києві та Київській області.

Відправляємо по Україні: Нова пошта, Укр пошта, Інтайм.

Мінімальна партія: 5 кг.

По всім питанням телефонуйте на ці номери:
+38(097)638-48-96+38(063)125-51-99

Кормові культури – це рослини, які вирощують на корми тваринам. З них роблять пасовища або заготовлюють: сіно, силос, сінаж і трав’яне борошно. Ця група рослин є незамінним рішенням для того, хто займається розведенням худоби або працює над забезпеченням такого господарства. Саме ці сільськогосподарські рослини забезпечують учасникам галузі можливість виростити здорових тварин і отримати заслужений прибуток.

Усі кормові культури розділені на декілька підвидів:

  • Трав’яні (бобові та злакові трави);
  • Силосні (кукурудза, соняшник тощо);
  • Баштанні (гарбуз, кавун тощо);
  • Коренеплоди (буряк, морква тощо).

Залежно від того, для яких тварин потрібно корм, необхідно підбирати найбільш відповідні варіанти. Слід пам’ятати, чим різноманітніше раціон тим більше користі отримують тварини.

Насіння кормових трав мають велику популярність, тому що у виробництві досить непримхливі, а отримуваний корм характеризуються високою поживністю. Це головні причини їх масового використання. Також важливі чинники – фінансова доступність і значна стійкість до шкідників. Самими затребуваними в Україні є: люцерна, конюшина, стоколос, райграс, вівсяниця, тимофіївка, грястиця збірна, суданка, еспарцет. Насіння перелічених рослин та деяких інших більш рідкісних, ви зможете знайти на сайті.

Сайт Sembaza дозволить вам купити насіння кормових трав в Києві і центральних регіонах країни без додаткових витрат на доставку. З цієї причини і відкривалася філія компанії в Київській області. Перший критерій, який цікавить усіх – це ціна. Другий критерій – це якість. Можете бути упевнені, що пропозиція компанії відповідає головним очікуванням наших партнерів.

Посівний матеріал продається на вагу, мінімальний об’єм закупівлі 5 кг. Напевно у вас великі плани, і це гарний привід запастися якісним насінням для їх реалізації. Утримувати тваринницьке господарство без надійного постачальника неможливо. Інтернет магазин дозволить вирішити цю проблему раз і назавжди. Будьте упевнені, Sembaza – це відправна точка вашого успіху. Якщо ви шукаєте де замовити насіння трав в Україні, звертайтеся по вказаних контактах, ми працюємо з усіма регіонами країни.