Буркун жовтий насіння

Продаж насіння буркуну жовтого оптом і уроздріб. Буркун жовтий насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння буркуну жовтого в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Буркун жовтий – це трав’яниста культура, яка відома як медонос, і як лікарська рослина. Буркун жовтий активно застосовується в якості підпокривної культури в господарствах змішаного типу. З одного боку бджоли отримують матеріал для меду, з іншого боку буркун жовтий відмінний сидерат.

Висаджують буркун жовтий з середини березня і до середини квітня. Можна висадити зимою, морози культура переносить дуже добре, не даремно цей сорт заявлений, як дворічний. Висадка навесні дає можливість отримати раннє цвітіння, що іноді важливе для бджолярів.

Висаджують насіння буркуну жовтого рядовим або широкорядним методом. Насіння має бути закладене на глибину до 4 см. Об’єм насіння розраховується виходячи з норми 14-20 кг/га.
Удобрювати ґрунт під буркун можна органічними речовинами і мінеральними добривами. Серед мінеральних добрив перевагу варто віддати добривам азотного типу.

Кінцевий результат завжди залежить від якості насіння буркуну, тому вам так важливо розглянути нашу пропозицію. Компанія “Сембаза” пропонує своїм клієнтам тільки підготовлений насіннєвий матеріал. Можна купити насіння буркуну жовтого оптом і уроздріб. Ми упевнені, що зробимо вам вигідну пропозицію.

Інші види насіння медоносних культур: