Купити насіння тимофіївки

Продаж насіння тимофіївки лучної оптом і уроздріб. Тимофіївка лучна насіння високої якості, власне виробництво посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння тимофіївки в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 25 кг 130 грн/кг
від 25 кг 10% 120 грн/кг
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння тимофіївки повністю підготовлені до посіву.
Чистота 97%. Схожість 90-95%.

Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 25 кг. Або на вагу.

В наявності сорт Аргента:
Аргента

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння тимофіївки лучної

Насіння тимофіївки

Тимофіївка відноситься до злакових багаторічних рослин, представляє з себе добре облистнену, нещільнокущову траву. Має мичкувату кореневу систему, більша частина якої, знаходиться в верхніх шарах ґрунту.

Здебільшого використовується як корм для великої рогатої худоби, коней і ряду інших тварин. Тимофіївка, являється одним із найкращих варіантів для пасовищ та укосу.

Сіяти насіння трави тимофіївка можна з середини квітня і до самого вересня. Проростання насіння тимофіївки лучної, можливе вже при температурі 1 – 2 °С. При цьому треба розуміти, що тимофіївка не вибаглива до типу ґрунту, небажані тільки піщані ґрунти.

Добре переносить морози і дуже погано переносить відсутність поливу і засуху. Також варто зазначити, що культура може рости на осушених торф’яниках та витримувати недовготривалі затоплення.

Норма висіву тимофіївки

Висаджують насіння тимофіївки рядковим або розкидним методом на глибину до 2 см. При цьому використовують 15 – 20 кг насіння на 1 га.

Злакові трави часто вирощують із бобовими, такими як люцерна та конюшина. В такому випадку норма посіву буде складати 7 – 10 кг/га для тимофіївки, та 10 – 12 кг/га для люцерни або конюшини.

У питанні добрив, для тимофіївки немає нічого кращого за азотні добрива. В цілому відмінно росте і на непідготовленому ґрунті. Сама структура коренів рослини дозволяє йому отримувати потрібні речовини і сприятливо впливати на ґрунт.

Після укосів можна вносити фосфорні і калійні добрива, що буде сприяти кращому зимуванню.

Врожайність тимофіївки:

  • Зелена маса: 170 – 210 ц/га;
  • Сіно: 60 – 90 ц/га.

Для отримання найкращого результату, ви можете купити насіння тимофіївки лучної високої якості в нашій компанії. У цьому розділі нашого сайту, продаж насіння тимофіївки можливий оптом і у роздріб.

Інші види насіння кормових культур: