Кормові буряки насіння

Продаж насіння буряка кормового оптом і уроздріб. Кормові буряки насіння високої якості. На сайті, ви зможете купити насіння буряка кормового в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 20 кг 350 грн/кг
від 20 кг уточнюйте уточнюйте
від 100 кг уточнюйте уточнюйте

Насіння повністю підготовлені до посіву.
Розфасовка: 2 кг; 5 кг; 20 кг. Або на вагу.

В наявності жовтий сорт Урсус, та білий сорт Центавр:
Урсус полі
Центаур полі

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Насіння кормового буряка

Насіння буряка

Буряк відноситься до розряду кормових коренеплодів, які як відомо являються дворічними рослинами. Ця культура відрізняється великим набором поживних речовин і містить майже всі відомі вітаміни. Тварини з великим задоволенням їдять буряк, іноді навіть краще чим сіно.

Кормовий буряк відзначається досить високою врожайність. Врожай коренеплодів у середньому становить 700 – 800 ц/га, а гички 120 – 150 ц/га, що разом відповідають 120 – 130 кормовим одиницям. Поживна цінність кормового буряку характеризується високим вмістом мінеральних речовин, таких як кальцій та фосфор. Легко перетравні вуглеводи можуть досягати 10% складу коренеплодів. Протеїн вміщується у не великій кількості, але його цінність полягає в багатому амінокислотному складі.

Насіння кормового буряка досить вибагливе до ґрунту. На відміну від рослин сімейства злакових, буряк не буде рости у бідних ґрунтах з низькою кількістю вологи, що варто враховувати при виборі місця для посадки. Треба бути обережними при ранніх посівах, так як весняні заморозки нижче – 4 °С, можуть знищити сходи кормового буряку. Сіяти можно після того як оброблений грунт прогріється до температури 6 – 8 °С. Насіння можуть проростати вже при температурі 3 – 4 °С, але повноцінні сходи з’являться при 13 – 16 °С.

Норма висіву буряка

Саджають насіння кормових буряків широкими міжряддями в 45 – 50 см. Глибина висадки від 3 см до 5 см. При цьому, посівного матеріалу, вам знадобитися 15 – 20 кг/га. Після висадки варто мульчувати ґрунт, щоб утримати вологу і загальмувати зростання бур’янів. Бур’яни треба буде видаляти під час зростання буряка, тому що вони значно знижують продуктивність посіву.

Насіння кормового буряку потребує добрива. Чим краще буде удобрений ґрунт, тим кращий урожай. Як добриво використовується класична органіка і мінеральні суміші. Серед мінеральних добрив перевагу варто віддати калійним і азотним. Азотні добрива слід вносити не великими дозами, щоб виключити накопичення нітратів у корнеплодах.

Ця культура сильно відрізняється від кормових трав. Вимоги до якості насіння буряків досить високі. Ми пропонуємо вам купити насіння буряка кормового оптом та у роздріб. Більше 15 років наша компанія працює на ринку України, будьте упевнені, ми вас не підведемо.

Інші види насіння кормових культур: