Соняшник насіння

Продаж насіння соняшнику оптом і уроздріб. Соняшник насіння власного виробництва, компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння соняшнику в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності наступні сорти насіння соняшника:
Лакомка
Горішок
Прометей
Чумак
Роднік
Ранок
СУР (супер ультра ранній)

В продажу також гібриди соняшника:
Ясон
Форвард
Оскіл
Дарій

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Соняшник – одна з головних агрокультур в Україні. Поля соняшнику відомі кожному з нас. Вирощується він для отримання олії, продуктів вторинної переробки, макухи, продуктів харчування для людини і кормів для тварин. Соняшник дуже продуктивна культура, яка сильно виснажує ґрунт.

Висаджують насіння соняшника в період, коли земля прогрівається до 10 градусів. При цьому упустити цей момент і прострочити його, означає втратити найкращий час для дозрівання соняшнику.

Висаджують насіння соняшнику рядовим методом зі значною відстанню між рядами. Вам знадобиться 6 – 10 кг насіння на 1 гектар.

Соняшник можна удобрювати органічними речовинами і мінеральними сумішами. Особливо добре рослина реагує на прикорм у вигляді фосфорних і калійних добрив, суперфосфат теж доречний.

Купити насіння соняшнику в Україні з високими показниками схожості ви зможете у нас. У цьому розділі є можливість замовити насіння соняшника оптом і уроздріб. Купить соняшник насіння в нашій компанії, буде вірним рішенням, так як досвід виробництва сягає більше 15 років.

Інші види насіння олійних культур: