Купити насіння люцерни в Україні

Продаж насіння люцерни оптом і уроздріб. Насіння люцерни власного виробництва, висока якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння люцерни в Києві та Київській області.

Доставка по всій Україні: Нова Пошта, Укрпошта, Делівері.

Вага Знижка Ціна за 1 кг
до 10 кг 200 грн/кг
від 10 кг 6% 190 грн/кг
от 100 кг уточнюйте уточнюйте

Люцерна насіння продаються омагнічені, перша репродукція.
Розфасовка: 5 кг; 10 кг; 25 кг. Або на вагу.

В наявності сорт Надія та Зірниця:
Надія

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Люцерна насіння. Опис.

Люцерна насіння

Люцерна відноситься до сімейства бобових. Може бути однорічною або багаторічною. Вона активно використовується на корма для худоби, що робить її популярною в середовищі скотарських господарств. Крім того, люцерна має відмінні властивості сидерата – відновлює грунт після “важких” культур, покращує її структуру та накопичує гумус. Також є гарним медоносом.

Закуповуються, як правило, насіння люцерни оптом. Ми задовольняємо потребу в люцерні також і невеликих приватних господарств, так як мінімальна фасовка посівного матеріалу 5 кг.

Короткий період проростання і високі поживні властивості, роблять цю культуру переможцем серед кормових. Вона унікальна великим вмістом протеїну. Також багата цінними вітамінами: А, В1, В2, РР, D, C, E, K; фосфором, амінокислотами і мінеральними солями.

Люцерна може давати по декілька урожаїв за сезон. Багаторічна люцерна росте на одному місці від 4 до 7 років. Характеризується потужною кореневою системою, може проникати в грунт на глибину від 3 до 10 метрів, чим і пояснюється властива посухостійкість. Усі перераховані властивості роблять люцерну стратегічно важливою культурою для сільського господарства.

Норма висіву насіння люцерни

Норма висіву насіння люцерни залежить від обраного варіанту посіву:

  1. У чистому вигляді 20 – 25 кг/га;
  2. З під-покривною культурою 10 – 12 кг/га.

З першим варіантом все зрозуміло. Другий варіант передбачає посів люцерни з однорічною зерновою або зернобобовою культурою. Аналогічна норма застосовується і в травосуміші. Результативними компонентами для люцерни при висіванні у травосуміші є злакові трави, одні з кращих культур – Стоколос, Райграс та Костриця (Вівсяниця).

Спосіб посіву вибирають залежно від технічних можливостей. Найчастіше сіють звичайним рядковим способом за допомогою трав’яних сівалок. Ширину між рядами правильно визначати по мірі родючості грунту. Наприклад на чорноземах оптимально робити посів з шириною міжрядь в 10 см, а на менш родючих грунтах слід збільшувати до 15 – 20 см.

Також можно сіяти вручну розкидним способом, для раціональнішого посіву треба перемішувати насіння з піском в пропорції 1:5.

Глибина закладення насіння варіюється від типу і стану грунту:

  • Легкі і сухі: 2,5 – 3 см;
  • Середні: 2 см;
  • Важкі і вологі: 1 – 1,5 см

Слід обов’язково проводити перед посівне та після посівне прикатування, краще вибирати кольчато-шпорові катки.

Період посіву люцерни безпосередньо пов’язаний з температурою довкілля, сіяти можна з початком потеплення, проростати буде навіть при температурі +1°С. Залежно від температури люцерна сходить в строк від 5 до 19 днів, відповідно чим тепліше, тим швидше.

Перший укіс можна робити через 60 – 70 днів від початку весняної вегетації. Відростання між укосами складає 30 – 40 днів, можна зробити 3 повноцінні укоси за сезон, а при зрошуванні 5. На випас годиться до 7 циклів.

Врожайність люцерни

  • Середня врожайність зеленной маси 450 – 750 ц/га;
  • Врожайність сіна 80 – 150 ц/га, при зрошуванні може досягати до 300 ц/га;
  • Врожайність насіння 5 – 9 ц/га. Насіння можна збирати на 2-му році зростання.

Удобрюють люцерну органічними мінеральними добривами. Велике значення має фосфор, а ось з азотом варто бути дуже обережними.

Купить люцерну насіння ви зможете на нашому сайті. Всього один дзвінок і ви отримаєте якісні насіння люцерни для свого господарства.

Інші види насіння кормових культур: