Вика ярова насіння

Продаж насіння Вики ярової оптом і уроздріб. Вика ярова насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння Вики ярової в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Насіння вики продаються оптом від 100 кг.

В наявності сорти насіння Вики ярової Світлана та Ліліанна:
Світлана
Ліліанна

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99

Вика ярова одна із сортів бобових, однорічних рослин. Її активно вирощують в якості кормової культури, медоносної культури або в якості сидерата. Насіння вики посівної виділяє висока кормова цінність, так як в неї великий вміст протеїну, клітковини та каротину.

Вику ярову починають сіяти з ранньої весни і аж до початку серпня. Норма посадки вики ярової в чистому вигляді складає 100-150 кг/га. Ця культура одна з перших дає урожай в Україні, який можна відразу ж і використовувати. Посіви вики ярової відмінно витримують низькі температури, але вимагають обов’язкового культивування і розпушування ґрунту. Також віка ярова вимагає значного зволоження і вважається рослиною довгого дня – швидкість її зростання залежить від кількості сонячних днів.

В якості добрива для підвищення рівня родючості, ґрунт під вику ярову треба удобрювати органічними речовинами і препаратами із спеціальною мікрофлорою для ґрунту.

На сайті “Сембаза” ви зможете купити насіння вики ярової оптом та у роздріб. Ми ручаємося за якість, тому що являємося також і виробником цієї культури. Кожен, хто хоче насіння вики ярової купити вдало, повинен познайомитися з нашою пропозицією. Ми професіонали в посівному матеріалі.

Інші види насіння кормових культур: