Вагове насіння

семена на развес

Працюючи достатньо довго в аграрній сфері, компанія почала пропонувати вагове насіння відносно нещодавно, а точніше з 2014 року. Завжди відвантаження здійснювалися виключно після повноцінної розфасовки посівного матеріалу. І в процесі реалізації мішки ніколи не розшивали для продажу дрібнішими партіями. Такий підхід до роботи є досить типовим для усіх компаній, які займаються виробництвом і усі процеси досить автоматизовані. В таких умовах діяльність здебільшого направлена на корпоративних клієнтів.

Ми прислухалися до наших клієнтів, які часто хотіли купити насіння на вагу. Збільшили кількість працівників, відкрили додаткові філіали та почала працювати також і в такому форматі. Компанія пройшла певну еволюцію назустріч своєму споживачеві, та показники виросли як у роздрібному сегменті, так і в оптових продажах. Виділимо головні моменти, які спонукають до купівлі вагового насіння.

Переваги і вигоди:

  1. Низька вартість;
  2. Індивідуальна вага;
  3. Висока якість;
  4. Товар від виробника;
  5. Економія, ви не переплачуєте.

Для господарств, які безпосередньо займаються аграрним виробництвом і потребують великих об’ємів посівного матеріалу, питання ціни коштує на першому місці. Таким компаніям відвантажуємо насіння на розважування оптом з ціною нижче чим в середньому по ринку. У результаті стратегічні партнери отримують товар високої якості за найнижчою ціною.

Роздрібні покупці вимагають індивідуального підходу до рішення своїх потреб. Ми із задоволенням допомагаємо клієнтові підібрати ідеальну норму для посіву на його ділянці. Найголовнішим сюрпризом для роздрібних клієнтів стає звичайно ж ціна, купувати маленькі об’єми за гуртовими цінами приємно для кожної людини. По деяких позиціях мінімальна партія продажу 0,5 кг, ми цінуємо кожного клієнта.

Якщо ви шукаєте де купити насіння на розважування, звертайтеся в нашу компанію, і зможете отримати кращу пропозицію, незалежно від обсягу замовлення. Працюємо для вас!

Переходьте на Головну сторінку для більш комфортного ознайомлення з товарним ассортиментом.

Інші новини сайту: