Буркун білий насіння

Продаж насіння буркуну білого оптом і уроздріб. Буркун білий насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння буркуну білого в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Буркун білий відноситься до розряду трав’янистих рослин. Він може бути розрахований на один або на два роки зростання. Хоча при правильному догляді, буркун може рости і більший термін.

Саджати насіння буркуну білого можна в різний час. Для ранніх сходів і активного зростання в ранній літній період, буркун білий висаджують восени. Якщо медонос знадобився терміново і несподівано, то висадку можна проводити, починаючи з середини квітня і до середини липня.

Висаджують насіння буркуну білого рядовим способом. Глибина закладки насіння має бути не більше 3 см. В стандартних умовах норма посіву складе 14-20 кг/га. Саджати буркун білий однорічний насіння краще всього у вологі ґрунти.

Удобрювати поля під буркун варто азотними добривами, інші варіанти можуть зашкодити рослині. Регулярного і щедрого поливу рослина не вимагає, хоча посуху переносить не дуже добре.

Буркун білий – це високопродуктивний медонос. Дуже важливо купити насіння буркуну однорічного, підготовленого потрібним чином. У цьому розділі нашого сайту ви зможете купити насіння буркуну в Україні оптом, та бути упевненими в їх якості. Компанія “Сембаза” 15 років працює на ринку України, повірте, ми знаємо, як запропонувати своїм клієнтам найкращий варіант.

Інші види насіння медоносних культур: