Конюшина медоносна насіння

Продаж насіння конюшини медоносної оптом і уроздріб. Конюшина медоносна насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння конюшини в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорт насіння конюшини Фалкон:
Фалкон

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Конюшина – рослина з сімейства бобів, може бути рожевою, червоною і білою. Багаторічна рослина, дуже невибаглива і вигідна у використанні. Активно застосовується як медонос, сидерат та як корм для худоби.

Конюшина дуже цінний медонос, може виділяти велику кількість нектару. Медова продуктивність залежить від конкретного виду конюшини, середні значення такі: рожева 100 кг/га; червона 30 кг/га; біла 100 кг/га. Отримуваний мед виходить світлим і ароматним.

Насіння конюшини можна висаджувати з середини травня і до середини серпня. У серпні висаджують конюшину “під зиму”. Треба розуміти, що багаторічну конюшину краще саджати в перший рік під покривну однорічну культуру. Інакше конюшина може бути забита бур’яном до того моменту, як зацвіте і почне виконувати функцію медоноса.

Сіють насіння конюшини рядковим або розкидним способом. При цьому машинна висадка приносить самі кращі плоди. Глибина закладки насіння варіюється від 0,5 см до 1,5 см Норми посіву конюшини 20 – 25 кг на гектар.

Удобрюють ґрунт під конюшину рідко. У самих крайніх випадках використовується комплекс фосфорно-калієвих добрив в малих кількостях. За своєю природою конюшина не вередлива. Помірна вологість дозволить вам досягти кращих результатів.

Позитивний результат висадки будь-якої культури залежить від початкової якості посівного матеріалу. Хочете отримати щільне поле конюшини, тоді вам необхідно знати де купити насіння конюшини якісної. Хорошим рішенням буде купити насіння конюшини у нас. Ви зможете купити насіння конюшини оптом або уроздріб, і отримати гарантії якості.

Інші види насіння медоносних культур: