Насіння медоносних культур

насіння медоносних культур

Насіння медоносних культур купити в Києві та Київській області, ви зможете за допомогою нашого сайту. Насіння медоносних рослин власного виробництва. Продаж насіння медоносних культур відбувається оптом та уроздріб.

Можлива доставка по всій Україні.

Відправляємо: Нова пошта, Укр пошта, Інтайм.

Мінімальна партія: 5 кг.

По всім питанням телефонуйте на ці номери:
+38(097)638-48-96+38(063)125-51-99

Медоносні культури цілком і повністю вирощують тільки для того, щоб дати достатній матеріал для життя і виробництва меду бджолами. Окультурення бджіл і добування продуктів бджолиного виробництва, проводиться людиною дуже давно. Сьогодні, це прибуткове зайняття, хоча простим назвати його не можна. Бджільництво – тонка наука, яка має безліч нюансів.

Медоносні трави спеціально висаджуються на поля для бджіл. Медоносні рослини України досить різноманітні, у нас представлені: буркун, гірчиця, конюшина, люпин і фацелія. Для наших широт, саме ці насіння медоносів визнані, практикою, найбільш вигідним вирішенням питання. Медоносні рослини містять особливу медоносну жилу, що і дає бджолам усе необхідне для життєдіяльності і виробництва меду в потрібних об’ємах.

Насіння медоносних рослин можна висаджувати на окремих ділянках, до яких ви вивозитимете вулики, а можна висаджувати прямо у своєму городі або саду. Представлені культури відмінно ростуть без втручання людини, якщо спочатку був закуплений якісний посівний фонд. Тому при виборі постачальника, вам треба бути дуже уважними.

Від якості початкового насіння залежить все, тому ми пропонуємо вам розв’язати проблему з постачаннями раз і назавжди правильно. Компанія “Сембаза”, виробник насіння медоносів, візьме на себе важливу роль постачальника, і проблема буде вичерпана. З нашою допомогою ви зможете насіння медоносних культур купити оптом для свого господарства за розумною ціною, на розумних умовах.

Усе наше насіння, і зокрема насіння медоносних культур проходить спеціальну обробку і перевірку на схожість. Будьте упевнені, насіння медоносів купити в Україні з нашою допомогою ви зможете без проблем. Адже ви отримуєте гарантії якості, упевненість в позитивному результаті і просто надійного партнера.