Гірчиця біла медоносна

Продаж насіння гірчиці білої медоносної оптом і уроздріб. Гірчиця біла медоносна насіння власного виробництва. На сайті, ви зможете купити насіння гірчиці білої медоносної в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

В наявності сорти насіння гірчиці білої Талісман та Кароліна:
Талісман
Кароліна

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
(097) 638-48-96(063) 125-51-99

Гірчиця біла – це однорічна рослина сімейства масляних. Окрім іншого, є надзвичайно продуктивним медоносом і активно використовується в цій якості на території України.

Гірчиця біла носить звання сидерата – рослини, які збагачують ґрунт в процесі своєї життєдіяльності власною зеленою масою. У ґрунт її можна висаджувати з початку квітня і до середини вересня місяця. Гірчиця біла переносить невеликі заморозки, тому ранній посів вважається доцільним.

Насіння гірчиці медоноса саджають розкидним і рядковим методом, з використанням спеціальної агротехніки і без неї. Краще всього висаджувати гірчицю рядами з відстанню в 15 см між ними. Глибина закладки насіння досягає 2 см, норми висадки складають 10-16 кг/га.

Добрива використовуються рідко, оскільки саму гірчицю саджають з метою удобрити ґрунт. Якщо ви висаджуєте гірчицю в якості медоносної культури, то добриво вам не треба, навіть за умови, що висадка ведеться на виснажений ґрунт.

Щоб отримати високі результати, вам просто необхідно закупити спочатку якісне насіння. На нашому сайті “Сембаза” ви зможете насіння гірчиці білої купити в Україні такий об’єм, який вам потрібний. Гірчиця біла насіння завжди проходить перевірку на схожість. Якщо ви шукаєте де купити насіння білої гірчиці, телефонуйте нам. Гірчиця біла насіння купити за кращою ціною в Україні.

Інші види насіння медоносних культур: