Зернові

зернові

Зернові від виробника. Продаж насіння зернових оптом та уроздріб. Ви зможете купити насіння зернових культур в Києві та Київській області.

Можлива доставка по Україні.

Відправляємо: Нова пошта, Укр пошта, Інтайм.

Мінімальна партія: 5 кг.

По всім питанням телефонуйте на ці номери:
+38(097)638-48-96+38(063)125-51-99

Зернові культури відносяться до найбільш використовуваних рослин у світі. Близько половини всіх культур, які вирощуються людьми на нашій планеті – це зернові. Величезна популярність зумовлена великими можливостями отриманої сировини. Зернові – це наша з вами їжа, це їжа для нашої худоби, це джерело сировини для промислових комплексів (виробництво крохмалю, спирту, медикаментів, круп). Потенціал зернових культур став зрозумілий людині тисячоліття тому. Відтоді людство використовує насіння зернових культур, як основу свого добробуту.

Актуальні зернові культури для України це сорго, просо, гречка і кукурудза. Це ж насіння зернових популярне і для багатьох інших країн по всьому світу. Родючість цих сортів величезна, можливості переробки різноманітні, а вирощування не вимагає особливих зусиль. Зернове насіння відрізняється набором рідкісних якостей. Саме тому, ці культури і стали такою важливою основою для життя і діяльності людини. Їх вирощування для нас і бізнес, і частина величезної системи життєзабезпечення, і особисте завдання.

Компанія “Сембаза” пропонує усім охочим купити насіння зернових у будь-яких об’ємах. Звичайно ми маємо справу з оптовими покупцями (більше 50 кг), але працюємо також і уроздріб. Ми вважаємо, що кожен наш клієнт гідний самого кращого.

Інтернет-магазин “Сембаза” може запропонувати високоякісний посівний фонд зернових різних культур. Ви також добре розумієте, що за зерновими не ведеться специфічного догляду, це практично неможливо в силу посівів величезних об’ємів. Тому у справі посіву так важливо спочатку насіння зернових культур купити хорошої якості. З нашою допомогою ви зробите це швидко, просто та гарантовано вигідно.

Насіння зернових культур: