Гірчиця жовта насіння

Продаж насіння гірчиці жовтої оптом і уроздріб. Гірчиця жовта насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння гірчиці жовтої в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Насіння гірчиці продаються оптом від 100 кг.

В наявності сорт насіння гірчиці жовтої Таврія:
Таврія

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99

Гірчиця жовта належить до однорічних масляних рослин. Вона широко використовується як кормовий матеріал, як природне добриво і сидерат. Плюс її в тому, що насіння гірчиці дуже невибагливе.

На території України насіння кормової гірчиці можна сіяти, починаючи з кінця березня і до початку вересня. При якісному насіннєвому матеріалі, гірчиця жовта дасть відмінні показники схожості.

Сіяти насіння жовтої гірчиці можна двома різними методами. Перший передбачає рядкову висадку на глибину від 1,5 см до 2 см. Другий варіант – розкидний, теж дає гарні результати. Норми висадки приблизно однакові, вони складають 10-16 кг/га. Звичайно, багато що залежить від масштабів посіву і вашої кінцевої мети. У будь-якому випадку, гірчиця не принесе багато клопоту.

Добрива гірчиця не вимагає. Стандартні органічні добрива вирішать усі проблеми. Оскільки сама рослина за своєю природою відноситься до сидератів, ця культура дуже невибаглива.

Робота з будь-якими масштабними посівами раціональна тільки у разі, якщо ви знаєте де купити насіння гірчиці жовтої. У цьому розділі ми пропонуємо вам саме таку можливість. З нами ви отримаєте можливість насіння гірчиці купити оптом та у роздріб, і гарантії якості від фахівців, які працюють на ринку насіннєвих матеріалів України більше 15 років.

Інші види насіння кормових культур: