Гірчиця біла насіння

Продаж насіння гірчиці білої оптом і уроздріб. Гірчиця біла насіння власного виробництва, наша компанія гарантує високу якість посівного матеріалу. На сайті, ви зможете купити насіння гірчиці білої в Києві і Київської області. Можлива доставка по всій Україні.
Вага Ціна за 1 кг Економія
до 100 кг уточнюйте 0%
до 500 кг уточнюйте 5%
більше 500 кг уточнюйте 10%

Насіння гірчиці продаються оптом від 100 кг.

В наявності сорти насіння гірчиці білої Талісман та Кароліна:
Талісман
Кароліна

Для замовлення заповнюйте форму або телефонуйте за номерами:
+38(097)638-48-96 +38(063)125-51-99

Гірчиця біла належить до однорічних кормових і масляних рослин. Насіння гірчиці кормової служить для вирощування дешевого корму, виступає як один з найдешевших сидератів, використовується в харчовій промисловості і виробництві медикаментів.

Гірчиця біла дуже не примхлива і відмінно уживається в нашому кліматі. Саджати її можна з початком відлиги і до середини вересня, хоча тут все залежить від того наскільки теплою буде осінь.

Саджають гірчицю білу розкидним методом – просто розкидають по певній території і загрібають згори граблями або спеціальною технікою. Також є варіант рядкової висадки з проміжком між рядами в 10 – 15 см, на глибину не більше 2 см. Висаджується гірчиця біла насіння згідно з нормою 10-16 кг/га.

Оскільки гірчиця біла сама розцінюється як найдешевший варіант органічного добрива, то природно, що під неї ґрунт майже не готують. Чорнозему навіть виснаженого після висадки кукурудзи або соняшнику цілком достатньо для зростання гірчиці білої.

Що дійсно важливе для вдалого вирощування гірчиці білої, це початкова якість насіння. Наша компанія, вже 15 років пропонує насіння гірчиці білої купити в Україні на відмінних умовах. Тому усі, хто шукає надійного постачальника гірчиці білої, зможуть знайти його в особі нашої компанії. Подзвоніть нам і отримайте все, що треба для найкращого результату.

Інші види насіння кормових культур: